Chogogo Dive & Beach Resort Curaçao
  • NL
  • EN
  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Home
  • Resort
    • Restaurant
    • Faciliteiten
    • Jan Thiel Beach
    • Activiteiten
  • Accommodaties
    • Virtuele tour
  • Autoverhuur
  • Duiken
  • Foto’s
  • Contact
  • Boek nu!

Time to smile

Chogogo in een sjiek nieuw jasje

Begin maart 2015 is Chogogo Resort gestart met een grote renovatie volgens het TUI concept Time To Smile. Inmiddels is het resort verbouwd en het ziet er prachtig uit. De binnenkant van alle accommodaties is compleet vernieuwd en voldoet aan de hoogste eisen. De inrichting is modern, er zijn overal handige stopcontacten en wifi is natuurlijk gratis.

Ook alle faciliteiten zoals restaurant en zwembad op het resort zijn volledig ingericht op het Time to Smile concept. Dat betekent dat waar u ook komt het netjes, gezellig en gastvrij is. We zijn benieuwd hoe u het vindt geworden!

Wij zijn nu al erg blij met het resultaat en we kijken ernaar uit u straks in één van de nieuwe accommodaties te verwelkomen. Nieuwsgierig geworden? Kijk in onze fotogalerie voor foto’s van onze gerenoveerde Time to Smile accommodaties.

Wilt u meer weten over Time to Smile, bekijk dan hier het artikel over TUI.

Veranda zeezicht bungalow 2
  • CURAÇAO
  • TRAVELIFE
  • AWARDS

Jan Thiel Beach,
Willemstad, Curaçao
Telefoon : +599-9-7472844
Email: info@chogogo.com

logo chogogo

© Copyright 2019 - Chogogo Dive & Beach Resort Curaçao
  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram
Deze website gebruikt cookies om het gebruik te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. OkPrivacyverklaring
Scroll naar bovenzijde